En iyi Fiyat
Giriş
Çıkış

Oda Sayısı
Kişi Sayısı

Ottomare Hotel in Istanbul
Ottomare Hotel

Hakkımızda

2020 Yılından itibaren OTTOPERLA HOTEL olarak faaliyet göstermekte olup 120 odalı 15 katlı binamızda 4 yıldızlı hotel olarak faaliyet göstermekteyiz.

Marmara Denizi'ne bakan modern bir kulede yer alan bu şık otel; Sultanahmet Camii'ne 8 km, Topkapı Sarayı Müzesi'ne 10 km ve İstanbul Havalimanı'na 50 km uzaklıktadır.

Zarif odalarda WiFi, düz ekran TV, deniz manzaralı balkon, mini bar ve çay-kahve yapma imkanı bulunur. Süitlerde oturma alanı vardır. Oda servisi sunulur.

Kısmen kapalı terası olan bir restoranın yanı sıra otopark ve havalimanı servisi mevcuttur.

VİZYONUMUZ

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafir memnuniyetini ön planda tutarken sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye duyarlı sürekli iyileşmeyi ve ilerlemeyi hedef alan sektöründe lider, yenilikçi ve kurumsal bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmetlerini; evrensel bir anlayış ile sunarak, misafir memnuniyetini sağlarken ülke turizminin gelişimine katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük: Şirket içinde ve dışında uygulanan politikalarda saygınlıktan asla ödün vermemek.

Girişimcilik: Dünü ve bugünü değerlendirerek yarın için planlar yapmak, yenilikler ve yeniliklere öncülük etmek.

Eğitim: Her türlü gelişmeyi takip ederek zamanın gerisinde kalmamak.

Değişikliğe Açıklık: Bilimsel gelişmelerin takibinde ve uygulamasında en önde olmayı hedeflemek.

Şeffaflık: Uygulamalarda toplumsal değerlere katkıyı ön planda tutarak çalışanların ve iş birliği yaptığı kuruluşların ihtiyaç duyduğu güveni sağlamak.

Bireylere Saygı: Ayrımcılık yapmadan her bireye eşit mesafede davranmak.

Istanbul

Istanbul sürprizlerle dolu bir şehir, bu yüzden bu büyüleyici olan bu şehri keşfetmek için kendinize yeterli zamanı tanıyın!

Tüm Resepsiyon personelimiz ingilizce ve Türkçe dillerini konuşabilmektedirler ve istanbul'un rezervasyon turlarında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır, birçok turistik yere harita ve yol tarifleri sunmaktan, yemek seçenekleri ve en iyi alışveriş mekanlarına dair öneriler ve ipuçları sunmaktan mutluluk duyarlar.
Bu büyüleyici metropolde zamanınız uzun veya kısa olsa da, Görülecek bir çok şey var. Kendine rehberlik etmek, Küçük Grup Turuna katılmak ya da saygın ve bilgili özel Rehberlerimizden birinin hizmetlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Sayfa başına git